שמאי רכוש, שמאות רכוש, שמאי
נזקי מים ורטיבות  |  תיעוד נזקי רכוש  |  שומת אופנועים  |  פרופיל שמאי רכוש  |  ייצוג חיצוני בבית המשפט לתביעות קטנות  |  ירידת ערך רכב  |  אלבום תמונות  |  אחריות לסלון / רכוש  |  מאמר נזקי פריצה  |  שאל שאלתך ?  |  

  לפרטים וייעוץ מקצועי :  
     
 
 
 
  תפריט ניווט:  
  הצטרפו לניוזלטר שלנו :  
     
   
 
 
 
  שפות האתר - Translation:
 
 
 
     
  שמאי מומחה לבית משפט
Back
דף הבית >> שמאי מומחה לבית משפט
 
 
מדינת ישראל
מערכת  בתי  המשפט
 
חיים שריקי שמאי רכוש מומחים בהכנת "חוות דעת מומחה" ו/או בורר לבית המשפט השלום והמחוזי בסוגיות של נזקי רכוש ורכב, הערכת שווי רכוש ותכולה, עזבונות, אחריות מקצועית, אחריות יצרן ו/או יבואן ועוד..
השילוב בין הידע והניסיון הרב שחיים שריקי רכש במהלך 41 שנות נסיונו הינו רב תחומי המסייע לערות חוות דעת מומחה ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ובהתאמת להליך משפטי לצורך עזר להחלטת השופט בהליך משפטי.

למותר לציין כי משרדנו כשמאים ומעריכים בעל ניסיון רב המהווה אבני דרך לערוך את חוות דעתנו בסטנדרטים גבוהים במיוחד הן בפן המקצועי והן באופן הצגת חוות דעתנו המגבשת את כל הנזקים לרבות צירוף מסמכים רלוונטיים, תמונות וכל הנדרש ללא מורא ו/או משוא פנים.
חוות הדעת המוגשות לבית המשפט חתומות באופן אישי על ידי חיים שריקי השמאי לו הניסיון בתחום הרכוש והרכב, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים לרבות העובדה כי יש לנו ניסיון רב בעריכת חוות דעת משפטיות ובהופעות רבות בבתי המשפט בישראל.

מנסיוננו המקצועי ניתן להדגיש כי חיים שריקי בתחום מומחיותו מעיד ברמה מקצועית גבוהה במיוחד. כעובדה מוחלטת אנו מזמינים אתכם לעיין בפסקי דין באתרנו המצביעים על פרגון מצדם של השופטים בפסקי דין רבים ראה דוגמא בלינק : http://www.car-10.com/psek-din2.html

מתוך ניסיונינו הרב בהופעות בבתי המשפט התברר כי היו כמה מומחים שהתרשלו בתפקידם ואשר שינו את דעתם בעל פה במהלך הדיון שכן השופטים לא אוהבים כלל שמומחה משנה את דעתו במהלך הדיון בבית המשפט שכן בסופו של הליך לאחר שהשופט שמע את טענות הצדדים והמומחים בתיק נזקק לפסוק על פי חוות דעתו של מומחה מטעם בית המשפט אשר הגיש חוות דעתו בכתב ובעל פה ללא מורה וללא משוא פנים.

      ברכה והצלחה
חיים שריקי שמאי מומחה   054-6800905


♦ חיים שריקי רשום כ שמאי נזקים מומחה במאגר המומחים והבוררים של בתי המשפט השלום והמחוזי ברחבי הארץ.
 
 
 
 
משרדנו בעל תעודת הסמכה לבוררות ועד מומחה מטעם בתי המשפט, כמו כן יודגש כי השמאי חיים שריקי רשום במאגר המומחים של בתי המשפט השלום והמחוזי ברחבי הארץ.
 
  כמו כן במסגרת פעילות מכללת השמאים נפתחו קורסים ללימודי תעודה בניהם;
הכשרה לשמאי אלמנטרי, "שמאי רכוש" , "שמאי חקלאות" , וקורס "עד מומחה לבית המשפט"

 
 
 
 
 
 
 

         
       
  חיים שריקי - שמאים לרכוש, מומחים ומקצועים עם למעלה מ 42 שנות מוניטין - 054-6800905  
   
   
     
  נסיעה טובה ובטוחה,
חברה שומרת שבת
היכנסו לאתרי הבית שלנו בכתובת  
 http://www.car-10.co.il    או  http://www.car-10.com
כל האמור באתר זה אינו בא כתחליף לקבלת ייעוץ משפטי והוא מהווה מידע כללי בלבד, האתר\המשרד אינו אחראי כלל לכל תוצאה או פעולה עקב שימוש במידע המופיע באתר חיים שריקי שמאות רכב ורכוש..
 
 
    כל הזכויות שמורות 2003 © חיים שריקי שמאי רכוש    
חיים שריקי שמאי רכב שמאי רכוש מקצועי 054-6800905

לייבסיטי - בניית אתרים